سنوزوئیک دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور

سنوزوئیک: دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور کارت عابر بانک قتل حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پرسشها کشور با بخشنامه حل نمی‌شود / میرزایی نیکو

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرسشها کشور با دستور و بخشنامه حل نمی‌شود، تمام مدیران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نقطه مهم کشور

پرسشها کشور با بخشنامه حل نمی‌شود / میرزایی نیکو

میرزایی نیکو: پرسشها کشور با بخشنامه حل نمی شود

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرسشها کشور با دستور و بخشنامه حل نمی شود، تمام مدیران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نقطه مهم کشور واقع شده است است و وظیفه آن ها بسیار سنگین است.

به گزارش تسنیم، قاسم میرزایی نیکو امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به ضرورت کارها اجرایی جهت حل پرسشها اظهار داشت: پرسشها کشور با دستور و بخشنامه حل نمی شود، تمام مدیران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نقطه مهم کشور واقع شده است است و وظیفه آن ها بسیار سنگین است.

پرسشها کشور با بخشنامه حل نمی‌شود / میرزایی نیکو

وی خطاب به استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: شما هر هفته به یکی از شهرستان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران سرزده و پرسشها مسائل آن ها را از نزدیک بررسی می کنید، ولی باید پای درد دل مدیران نشست و به طور جمعی تصمیم بگیریم تا در مواجه با پرسشها کشور چه طور برخورد کنیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به ضرورت حل پرسشها تصریح کرد: باید یک جلسه صبح تا عصر خارج از تشریفات شورای برنامه ریزی برگزار شود تا همه مدیران پرسشها را مطرح و بهتر بتوانیم آن ها راحل کنیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرسشها کشور با دستور و بخشنامه حل نمی‌شود، تمام مدیران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نقطه مهم کشور

میرزایی نیکو ادامه داد: بخش عمده پرسشها کشور قابل حل است که در این زمینه بخشی که مربوط به سطح ملی است را تلاش می کنیم از طریق مجلس دنبال کنیم و عوض کردن و تحولات مورد نیاز را ایجاد کنیم.

وی در آخر خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باید با همکاری و تشریک مساعی به دنبال راه حل های اجرایی و عملیاتی جهت پرسشها و پرسشها استان باشند تا شرایط به خوبی پیش رود.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه ریزی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog