سنوزوئیک دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور

سنوزوئیک: دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور کارت عابر بانک قتل حوادث

گت بلاگز بین‌الملل دسیسه تازه شبکه الجزیره در کارگردانی نمایش دروغین حمله شیمیایی به ادلب

یک منبع نظامی روس فاش کرد خبرنگاران شبکه الجزیره قطر در سناریویی جدید، نمایشی دورغین از یک حمله شیمیایی را در استان ادلب سوریه کارگردانی کرده‌اند تا در وقت

دسیسه تازه شبکه الجزیره در کارگردانی نمایش دروغین حمله شیمیایی به ادلب

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه گزارش داد: یک منبع نظامی – دیپلماتیک روس فاش کرد خبرنگاران شبکه قطری الجزیره نمایشی را با حضور کلاه سفیدها جهت نشان دادن حمله شیمیایی ارتش سوریه به مناطق مسکونی، کارگردانی کرده اند. این اقدام در روزهای اخیر صورت گرفته است و شبکه الجزیره قصد دارد با پخش آن در روزهای آینده بار دیگر ادعای حمله شیمیایی ارتش سوریه به شهروندان سوری را تکرار کند.
به گفته این منبع آگاه، نمایشی که نیروهای مشهور به کلاه سفیدها در خان شیخون بازی کردند، به مذاق تروریست های دیگر خوش آمده و آن ها قصد دارند در ادلب، همان کار را تکرار کنند. خبرنگاران شبکه قطری الجزیره چند روز قبل با کارگردانی نمایشی در روستاهای سراقب، اریحا و جسرالشغور در استان ادلب، فضایی را بازسازی کردند که گویی به این روستاها حمله شیمیایی شده است هست. در این نمایش در حدود 30 خودروی آتش نشانی و آمبولانس و 70 شهروند سوری از جمله کودکان که از اردوگاه آوارگان جمع آوری شده است بودند، حضور داشتند.

عبارات مهم : سوریه

به گفته منبع روس، این نمایش، کارگردانی و تصویربرداری شده است و جهت پخش، در انتظار دستور طراح مهم است که در یکی از کشورهای اروپایی حضور دارد.
این در حالی است که وزارت خارجه سوریه بارها از عدم همکاری شرکت منع استفاده از سلاح های شیمیایی (opc) جهت بررسی عنوان خان شیخون انتقاد کرده هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | نمایش | شیمیایی | کارگردانی | بین الملل | الجزیره | الجزیره قطر | دسیسه الجزیره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog