سنوزوئیک دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور

سنوزوئیک: دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور کارت عابر بانک قتل حوادث

گت بلاگز فضای مجازی مایکروسافت در آینده گوشی های ویندوزی بیشتری خواهد ساخت

مایکروسافت با گوشی های هوشمند ویندوزی به آخر رسیده است و دست کم مایکروسافت را نمیتوان یک سازنده ی گوشی های هوشمند خطاب کرد.

مایکروسافت در آینده گوشی های ویندوزی بیشتری خواهد ساخت

به گزارش خبرنگار حوزه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ویندوزفون از جمله سیستم عامل هایی بود که همان قدر که سریع در حال محبوب شدن بود، رو به افول رفت و تبدیل به یک پلتفرم مرده شد.

مایکروسافت نتوانست از برند بزرگ نوکیا به خوبی استفاده کند و حتی غول فنلاندی را نیز با سیاست های اشتباه خود منزوی کرد. هر چند نوکیا این روزها با HDM دوران خوبی سپری میکند ولی مایکرسافت عملا دیگر در بازار گوشی های هوشمند قرار ندارد.

عبارات مهم : بازار

از آخرین باری که مایکروسافت یک گوشی ویندوزی را وارد بازار کرد، حدود دو سال میگذرد. تمام اطلاعات حاکی از این دارد که در حال حاضر کار مایکروسافت با گوشی های هوشمند ویندوزی به آخر رسیده است و دست کم مایکروسافت را نمیتوان یک سازنده ی گوشی های هوشمند خطاب کرد.
هر چند با کناره گیری این کمپانی از تولید گوشی، دیگر تولید کنندگان از جمله آلکاتل و اچ پی مدل هایی را با ویندوز گوشی تلفن همراه همراه کردند ولی میزان فروش این برند ها آنقدر نیست که بتواند مایکروسافت در میدان مسابقه نگه دارد.

با این حال بعید است ردموندی ها به این سادگی بازار پر درآمد گوشی تلفن همراه را رها کنند و از آن دست بکشند. مدت هاست که گزارشات گوناگون در مورد سرفیس فون، تلفن انقلابی مایکروسافت در حال انتشار هستند ولی هنوز هیچ تائیدیه رسمی از سوی کمپانی عنوان نشده هست.
با این حال مایکروسافت در مصاحبه هایی گوناگون گفته است که در حال طراحی یک گوشی هوشمند متفاوت هست. در بروزترین مصاحبه ای که MarketPlace با ساتیا نادلا، مدیر عامل کمپانی مایکروسافت انجام داده هست، وی گفته است که این کمپانی به صنعت گوشی های هوشمند بازخواهد گشت و این کمپانی محصولی را معرفی خواهد کرد که قواعد بازی را عوض کردن خواهد داد.
ساتیا نادلا گفته است که مایکروسافت با برنامه هایی که جهت سیستم عامل های اندروید و iOS توسعه میدهد در بازار گوشی های هوشمند حضور دارد و به واسطه ی استفاده از پتنت های این کمپانی در اندروید، درآمدی نیز به ردموندی ها میرسد. ولی در بخش تولید یک محصول سخت افزاری در گروه موبایل، مایکروسافت به دنبال ساخت محصولی خلاقانه است که تاکنون مشابه آن وجود نداشته هست.
ساتیا نادلا دقیقا گفته است که ما به دنبال ساخت اسمارتفون هایی هستیم که شبیه به گوشی های امروزی نباشند. وی در ادامه گفته است که ما امروز به واسطه ی سازندگانی مانند HP و Alcatel و بعضی دیگر گوشی ویندوزی تولید میکنیم و دارای شاخصه مشترکی به نام کوانتینیوم هستیم که یک گوشی را تبدیل به یک دسکتاپ میکند.
در عین حال نشانه ما توسعه ی برنامه هایی درجه 1 جهت iOS و اندروید است و حال به دنبال برداشتن قدم بعدی هستیم. سرفیس نمونه ی خوبی هست. پیش از سرفیس، دسته ای به نام گجت های 2 در 1 وجود نداشت و این گروه با ورود سرفیس پرو به بازار خلق شد.
مایکروسافت به دنبال تکرار چنین اقدامی جهت گوشی های هوشمند است.این کار با تحقق یافتن شایعاتی که در مورد سرفیس فون و اجرای نسخه ی کامل ویندوز 10 امکان پذیر هست.
سرفیس فون با مجهز شدن به پردازنده های نسل بعد ARM که توانایی اجرای اپلیکیشن های ویندوز را دارند این توانایی انقلابی را پیدا خواهد کرد ولی این کار شاید تا زمانی سریعتر از سال 2020 صورت نگیرد. تا آن وقت قطعا اتفاقات عجیبی میتواند در دنیای فناوری و گوشی های هوشمند رخ دهد بنابراین نمیتوان آینده نگری دقیقی در این مورد انجام داد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازار | کمپانی | ویندوز | سرفیس پرو | مایکروسافت | گوشی هوشمند | گوشی های هوشمند | مایکروسافت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog