سنوزوئیک دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور

سنوزوئیک: دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور کارت عابر بانک قتل حوادث

گت بلاگز فضای مجازی ویندوز 10 سالی دو بار به‌روزرسانی جامع دریافت می‌کند

مارس گذشته Redstone 2 جهت بازدیدکنندگان عرضه شد و همان وقت منابع آگاه اعلام کردند سپتامبر پیش‌رو به‌روزرسانی Redstone 3 عرضه می‌شود.

ویندوز 10 سالی دو بار به‌روزرسانی جامع دریافت می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛شرکت مایکروسافت رسماً تأیید کرده که از این پس، به صورت منظم و هر سال دو بار جهت سیستم عامل ویندوز، به روزرسانی جامع عرضه خواهد کرد و در واقع به طور دقیق تر، در ماه های مارس و سپتامبر هر سال یک به روزرسانی کامل جهت این سیستم عامل عرضه می شود.
شرکت مایکروسافت با آخرین برنامه ریزی های خود تصمیم گرفته هر شش ماه یک بار به روزرسانی کلی جهت پلتفرم سیستم عامل خود را در اختیار بازدیدکنندگان بگذارد. البته گفتنی است که این اتفاق، جدا از به روزرسانی های ماهانه این شرکت خواهد بود که جهت برطرف پرسشها امنیتی انجام می شود.

عبارات مهم : سیستم

مایکروسافت در ماه مارس گذشته به روزرسانی Creators Update که از آن با نام Redstone 2 هم یاد می شود را جهت بازدیدکنندگان عرضه کرد و همان وقت منابع آگاه اعلام کردند سپتامبر پیش رو به روزرسانی Redstone ۳ عرضه می شود.

هم اکنون این خبر از سوی مایکروسافت هم تأیید شده است است که در ماه سپتامبر همه بازدیدکنندگان جهانی می توانند یک به روزرسانی جامع جهت ویندوز ۱۰ در اختیار داشته باشند.

در بیانیه مایکروسافت گفته شد: «ما شنیده ایم که مشتریانمان می خواهند وقت دقیق تری جهت دریافت به روزرسانی های جامع در اختیار داشته باشند و مدل مهم خدمات رسانی در این زمینه را پیش رو ببینند. اعلام برنامه منظم به بازدیدکنندگان کمک می کند ساده تر نسخه های به روز شده است محصولات مایکروسافت را روی سیستم خود مستقر کنند.»

در این بیانیه اعلام شد میزان سازگاری با ویندوز ۱۰ سریع تر از نسخه های پیشین این سیستم عامل بوده است و مایکروسافت آن را یک رکورد تاریخی جهت خود می داند. هم اکنون ماهی ۴۰۰ میلیون دستگاه فعال مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد که بخش اعظم آنها را رایانه های سازمانی تشکیل می دهند.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | ویندوز | مایکروسافت | به روزرسانی | اعلام برنامه | شرکت مایکروسافت | نصب ویندوز | ویندوز 10

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog