سنوزوئیک دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور

سنوزوئیک: دادگاه زورگیری زورگیری قرص سیانور کارت عابر بانک قتل حوادث

گت بلاگز ورزشی پیش از شروع جام جهانی قراردادم را با روستوف امضا کردم / شکاری

هافبک تیم ملی جوانان کشورمان گفت: پیش از مسابقه های جام جهانی قراردادم را با روستوف به امضا رساندم، از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.

پیش از شروع جام جهانی قراردادم را با روستوف امضا کردم / شکاری

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان رضا شکاری بعد از بازگشت تیم ملی جوانان از مسابقه های جام جهانی جوانان در کره جنوبی اظهار داشت: در این مسابقه های مقتدرانه ظاهر شدیم ولی با بدشانسی از این مسابقه ها کنار رفتیم. در بازی اول کاستاریکا را یک بر صفر بردیم در بازی دوم برابر زامبیا که به نوعی بااهمیت ترین بازی تیم ما محسوب می شد باید تیم قهرمان آفریقا را شکست می دادیم و صعودمان را به مرحله بعد قطعی می کردیم. در بازی سوم هم روی غلط های فردی بازی برده را با شکست واگذار کردیم با ناباوری تمام از گردونه مسابقه های از بین بردن شدیم.
وی راجع به ضعف قوای جسمانی بازیکنان در دقایق نهایی برابر تیم های زامبیا و پرتغال گفت: چون سطح مسابقه های اوج بود، تکنیک کار ما این بود که مانند مسابقه های آسیایی حریف را روی ضد حملات خود غافلگیر کنیم. در بازی با پرتغال هم بازیکنان این تیم از دقیقه 4 توانستند با پاسکاری های متعدد کار را جهت خط دفاعی ما سخت کنند و با استفاده از این حربه به تیم ما گل بزنند. باز هم خوشحالم که با کار درخشان پیروانی و کادرفنی تیم ملی توانستیم به جام جهانی بیاییم.
شکاری راجع به پیوستن این بازیکن به تیم روستوف گفت: بهتر است راجع به این عنوان اظهار نظر نکنم ولی پیش از مسابقه های جام جهانی قراردادم را با روستوف به امضاء رساندم از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: روستوف | مسابقه | پرتغال | بازیکنان | رضا شکاری | جام جهانی | رضا شکاری | هافبک تیم ملی جوانان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog